جارو شارژ AV - 501 مجیک

 ( تمام شد در حال حاضر موجودی نداریم)

جاروشارژی مجیک Magic مدل AV-501 با طراحی بی نظیر و قدرت مکش 57 وات تمامی گرد و غبار در منزل ، محیط کار و داخل ماشین را خیلی سریع از بین می برد و تمیزی را به شما هدیه می کند. همچنین با داشتن این جارو دیگر نیازی به آوردن جارو برقی های سنگین نیست و می توانید گرد و غبار و خورده شیرینی و بیسکویتهایی که بر روی زمین ریخته شده را به راحتی تمیز کنید. 
جاروشارژی مجیک Magic مدل AV-501 فوق العاده خوش دست بوده و آزادی کامل در نظافت ، بدون خستگی را فراهم می کند. همچنین جهت کنترل مکش دستگاه یک دکمه نرم و پلاستیکی ، دقیقا در زیر دسته تعبیه شده که به محض فشردن آن جارو روشن شده و قابل استفاده می باشد. این دستگاه دارای فیلتر دولایه ای که یکی از جنس تقریبا HEPA و دیگری از جنس پلاستیک توری طراحی شده که طی دو مرحله گرد وخاک را تمیز کرده و خروج ذرات ریز و غبار را به حداقل می رساند و این قابلیت مانع از ایجاد آلرژی و بیماریهای تنفسی می گردد. درضمن این فیلترهای نیمه دائمی که به راحتی از دستگاه جداشده و با آب شسته و تمیز می شوند. 
مخزن گرد و غبار این دستگاه ، تنها با فشار یک دکمه که در کنار دستگاه قرارگرفته شده از موتور اصلی جدا می شود و می توان آن را به سادگی خالی کرد.وجود باطری بسیار قوی از نوع nickel Cadmium که در این دستگاه تعبیه شده که تنها در عرض 8 ساعت شارژ می شود و می توان به مدت 10 دقیقه بطور مداوم از این دستگاه استفاده کرد.همچنین طریقه شارژ کردن این دستگاه بسیار ساده است تنها کافیست جارو را بر روی پایه شارژی که به همراه این دستگاه، قرار داد تا بطور کامل شارژ و چراغ روی پایه خاموش گردد. 
ویژگی که در این دستگاه تعبیه شده وجود یک لایه نازک لاستیکی ایست که در قسمت لوله ای جارو قرارگرفته شده و بمحض روشن کردن دستگاه کنار رفته و پس از استفاده می توان با خیالی آسوده دستگاه را بطور ایستاده قرار داد تا ضایعات جمع شده بیرون نریزد. اضافه کردن به سبد خرید
محصولات هم گروه

اطلاعات تماس

9 + 1 = ?
لطفا جمع 2 عدد را وارد کنید :
Copyright © 2016 Plusnet Industries All Rights Reserved.